Wróć do artykułu

Zdjęcia Wiosna już puka do drzwi…! [ZDJĘCIA] - fotorelacja

27/03/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Przyroda Przemyśl

W marcu niezwykłą atrakcję stanowi magnolia gwiaździsta kwitnąca obok pomnika Orląt Przemyskich w Przemyślu. Jej białe, intensywnie pachnące kwiaty wyrastają z ciemnych pędów, dając wrażenie sztuczności. Jest to jedna z najwcześniej kwitnących i mrozoodpornych magnolii w Polsce. W międzyczasie głośno rozbrzmiewa klekot bocianów, które powracają do swoich gniazd, jak ta para z Żurawicy, gotowa na nowe wyzwania rodzicielstwa. Wiosna nieubłaganie się zbliża, dając nadzieję na nowy początek i obiecuje piękno natury.

Żurawica Przemyśl - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości