01/11/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć przedstawiająca problem z bezpiecznym wyjazdem z parkingu przy ulicy 3 Maja w Przemyślu. Kierowcy mają utrudnioną widoczność z powodu samochodów parkujących blisko przejścia, co stwarza duże ryzyko dla pieszych i innych uczestników ruchu. Mieszkańcy i radni zgłaszają potrzebę zainstalowania słupków lub betonowych gazonów, aby zapobiec zajmowaniu chodnika przez samochody. Władze miejskie rozważają różne rozwiązania, aby poprawić bezpieczeństwo na drodze i uniknąć potencjalnych kolizji.
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo