17/04/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
W ramach akcji „Bezpieczny Powiat”, Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu wprowadził wyniesione przejścia dla pieszych. Inicjatywa ma na celu uspokojenie ruchu samochodów i zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. Nowe rozwiązania drogowe pojawiły się m.in. na ul. Strzeleckiej, ul. Siemieńskiego, w Laszkach, Bobrówce i Makowisku. Dzięki nim piesi będą teraz czuć się bezpieczniej. Inwestycję odebrano z udziałem władz powiatu oraz wykonawcy – firmę „Bud-Han” s.c. – podkreślając, że priorytetem jest ochrona mieszkańców.
FOT. Starostwo Powiatowe w Jarosławiu
FOT. Starostwo Powiatowe w Jarosławiu
FOT. Starostwo Powiatowe w Jarosławiu
FOT. Starostwo Powiatowe w Jarosławiu
FOT. Starostwo Powiatowe w Jarosławiu