14/05/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Przed Wami galeria zdjęć pełna dynamiki i emocji z Turnieju Tańca Ligi Mistrzów Polski Południowej w Skrzyszowie. Naszym bohaterkom, tancerkom z grupy 40 plus, udało się wygrać w kategorii show dance! Ich brawurowy występ Pierwsza ręka szefa pod okiem choreografa Doroty Pantuły-Ferlejko oczarował jurorów. Również sceny z rywalizacji różnych form tańca, od hip-hopu, przez salsa i jazz, aż po belly dance. Klimat turnieju, gdzie adrenalina mieszała się z radością - wszystko to uchwycone w naszej unikalnej galerii. Zobaczcie sami!
FOT. CK Przemyśl
FOT. CK Przemyśl