Hala sportowa w Skrzyszowie była w połowie kwietnia areną dwudniowych, wyjątkowych zmagań tanecznych z udziałem tancerzy z różnych grup wiekowych. Miło nam donieść, że złoto wytańczyły na wspomnianym wydarzeniu reprezentantki przemyskiego Zespołu Tanecznego Koralik, a konkretnie panie tworzące grupę 40 plus. Gratulujemy!
Energiczne i roztańczone panie z grupy 40 plus na Turnieju Tańca Ligi Mistrzów Polski Południowej w Skrzyszowie koło Tarnowa zaprezentowały się w kategorii show dance. Brawurowy występ zatytułowany „Pierwsza ręka szefa” – w choreografii Doroty Pantuły-Ferlejko, która jest także instruktorem grupy – tak bardzo spodobał się jurorom konkursu, że postanowili nagrodzić nasze reprezentantki pierwszym miejscem.
Skrzyszowski turniej, którego organizatorem była szkoła tańca Stardance, zgromadził tancerzy z całej Polski (liczba uczestników przekroczyła tysiąc osób) – formacje, miniformacje, duety i uczestników występujących solo, którzy rywalizowali w 5 grupach wiekowych: dzieci do lat 8, dzieci w przedziale wiekowym 9 – 12 lat, juniorzy 13 – 16 lat, młodzież od lat 17 i dorośli od lat 31. To właśnie w tej ostatniej sukces odniosła damska reprezentacja Koralika.
Prezentowane formy tańca też były bardzo różne – od hip-hopu, salsy i jazzu przez street dance, balet czy belly dance, po show dance. Rywalizacja stała na wysokim poziomie, dlatego tym bardziej gratulujemy przemyskiej ekipie wygranej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze