26/05/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Zdjęcia przedstawiają uroczystość wręczenia złotej odznaki Za zasługi dla miasta Jarosławia Jarosławowi Pagaczowi za jego 30-letnią działalność na rzecz społeczności lokalnej. Wśród obecnych gości znaleźli się przedstawiciele władz oraz duchowieństwa. Pagacz, emerytowany nauczyciel i wieloletni radny, jest uznawany za wzór postawy obywatelskiej i służby publicznej. Jego zaangażowanie oraz wkład w rozwój miasta są doceniane przez kolejne pokolenia samorządowców. Na uroczystości burmistrz wręczył Pagaczowi obraz św. Michała Archanioła, patrona powiatu jarosławskiego, w uznaniu jego pracy.
FOT. Starostwo Powiatowe w Jarosławiu
FOT. UM Jarosław
FOT. UM Jarosław
FOT. UM Jarosław
FOT. UM Jarosław