31/08/2021 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Frekwencja w Domu Strażaka w Sieteszy dopisała. Zgłosiło się 92 osób gotowych oddać krew, choć nie wszyscy przeszli wstępną weryfikację. Ostatecznie zebrano 30 l i 150 ml tego cennego daru.