Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek” od 4 do 6 września zaprasza na 2. edycję Kina Plenerowego.
Tym razem scenerią pokazów nie będzie zamkowy dziedziniec, leżaki dla kinpmanów staną na przemyskiej starówce. Przed widzami ciekawy repertuar.
W piątek, 4 września, obejrzymy dramat wojenny Miasto 44 w reżyserii Jana Komasy. W sobotę ponadczasowy, przejmujący obraz Roberto Benigniego Życie jest piękne. W niedzielę cykl plenerowy zakończy film Jutro będziemy szczęśliwi w reżyserii Hugo Gélina.
Wstęp wolny, seanse ruszają o g. 20.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze