Reklama

Kino pod chmurką na przemyskim Rynku [PROGRAM]

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek” od 4 do 6 września zaprasza na 2. edycję Kina Plenerowego.

Tym razem scenerią pokazów nie będzie zamkowy dziedziniec, leżaki dla kinpmanów staną na przemyskiej starówce. Przed widzami ciekawy repertuar.

W piątek, 4 września, obejrzymy dramat wojenny Miasto 44 w reżyserii Jana Komasy. W sobotę ponadczasowy, przejmujący obraz Roberto Benigniego Życie jest piękne. W niedzielę cykl plenerowy zakończy film Jutro będziemy szczęśliwi w reżyserii Hugo Gélina.

Wstęp wolny, seanse ruszają o g. 20.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama