– Na ulicy Krasińskiego, przy wiadukcie kolejowym, na jednej trzeciej szerokości chodnika rośnie trawa. Zaniedbanie to było zgłaszane do odpowiedniej instytucji, ale teren nadal nie został uporządkowany. To jakby nie było środek miasta i trochę wstyd, że nikt nie zwraca uwagi na taki stan rzeczy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze