SYGNAŁY CZYTELNIKÓW
– Wiele alejek na cmentarzu zasańskim wciąż prosi się o remont. Choćby ta przy parceli 21. Stojące przy niej zniszczone ławki straszą. Przez to, że pozbawione zostały części elementów, nie mogą już służyć osobom starszym do spoczynku. Od numeru 21 w dół część ścieżek też jest w opłakanym stanie. Może przy okazji remontu Rynku należało wykorzystać stary materiał i użyć betonowych płyt powtórnie właśnie na cmentarzu. Może to nie najlepsze wyjście, ale za to jedyne możliwe, skoro funduszy na remonty w mieście brak – podsumowuje przemyślanka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze