Reklama

Rozwiązania uciążliwej sytuacji nie ma

20/05/2024 07:57

– Zarówno mieszkańcom ulicy Kazimierzowskiej, jak i przechodniom czy nawet wycieczkom przechadzającym się tędy z przewodnikiem przeszkadza sytuacja, jaka ma tutaj miejsce od dłuższego czasu. Jedną z ławek przy tej ulicy upodobała sobie najwyraźniej grupa mężczyzn, którzy jawnie, w biały dzień, spożywają tutaj wino, zaczepiając przy okazji spacerujących.

– Niekiedy proszą też o datki, a w sytuacji odmowy potrafią być mało eleganccy. Straż miejska, po telefonach od mieszkańców, wprawdzie interweniuje, ale na niewiele to się zdaje. Spisanie danych i pouczenie nie przynosi efektów na dłuższą metę. Jako mieszkańcy mamy już takiej sytuacji dość. Rozwiązanie do tej pory się nie znalazło, choć kamera monitoringu miejskiego jest oddalona o jakieś 100 metrów od wspomnianego miejsca – zwraca uwagę na problem jedna z Czytelniczek.

 

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama