Reklama

Ślisko przy przystankach

19/12/2023 08:01

– Zima dołożyła pracy zajmującym się utrzymaniem porządku. Jako korzystający z miejskiej komunikacji z przykrością zauważyłem, że teren przy przystankach miejskich jest niestety oblodzony i zaśnieżony, co stwarza ryzyko upadku.

Biorąc pod uwagę, że pasażerowie MZK to w dużej mierze starsi, niezmotoryzowani ludzie, takie podejście do sprawy wydaje się nierozsądne. Szczególnie tam powinno się zadbać o nawierzchnie, a tak, wysiadając z autobusu, człowiek ma wrażenie, że stawia nogę na lodowisku – zwraca uwagę na problem przemyślanin.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kgocko_585 2023-12-26 11:50:56

    Nie piszcie , że na przystankach jest ślisko, bo fachowcy od utrzymania dróg tylko nasypia wiele piachu i będziecie mieli piaskownicę na przystankach, jak to ma miejsce obecnie. Należy odśnieżać. to jest podstawa dobrego utrzymania przystanków , a jak już sypią pichem to należy go regularnie uprzątać jak nie ma śniegu, a nie czekać do późnej wiosny z uprzątnięciem. W ogóle stan przystanków w mieście jest katastrofalny pod względem utrzymania w czystości. Osoby odpowiedzialne z Prezydentem na czele powinni ponieś za to odpowiedzialność i konsekwencje służbowe. Jak miasto ma ok. 100 mln złotych na dwie luksusowe inwestycje ( baseny i muzeum na Wzniesieniu ) to znaczy że jest miastem majętnym i na utrzymanie w czystości miasta nie powinno być żadnego problemu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama