– Zima dołożyła pracy zajmującym się utrzymaniem porządku. Jako korzystający z miejskiej komunikacji z przykrością zauważyłem, że teren przy przystankach miejskich jest niestety oblodzony i zaśnieżony, co stwarza ryzyko upadku.
Biorąc pod uwagę, że pasażerowie MZK to w dużej mierze starsi, niezmotoryzowani ludzie, takie podejście do sprawy wydaje się nierozsądne. Szczególnie tam powinno się zadbać o nawierzchnie, a tak, wysiadając z autobusu, człowiek ma wrażenie, że stawia nogę na lodowisku – zwraca uwagę na problem przemyślanin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie piszcie , że na przystankach jest ślisko, bo fachowcy od utrzymania dróg tylko nasypia wiele piachu i będziecie mieli piaskownicę na przystankach, jak to ma miejsce obecnie. Należy odśnieżać. to jest podstawa dobrego utrzymania przystanków , a jak już sypią pichem to należy go regularnie uprzątać jak nie ma śniegu, a nie czekać do późnej wiosny z uprzątnięciem. W ogóle stan przystanków w mieście jest katastrofalny pod względem utrzymania w czystości. Osoby odpowiedzialne z Prezydentem na czele powinni ponieś za to odpowiedzialność i konsekwencje służbowe. Jak miasto ma ok. 100 mln złotych na dwie luksusowe inwestycje ( baseny i muzeum na Wzniesieniu ) to znaczy że jest miastem majętnym i na utrzymanie w czystości miasta nie powinno być żadnego problemu.
Nie piszcie , że na przystankach jest ślisko, bo fachowcy od utrzymania dróg tylko nasypia wiele piachu i będziecie mieli piaskownicę na przystankach, jak to ma miejsce obecnie. Należy odśnieżać. to jest podstawa dobrego utrzymania przystanków , a jak już sypią pichem to należy go regularnie uprzątać jak nie ma śniegu, a nie czekać do późnej wiosny z uprzątnięciem. W ogóle stan przystanków w mieście jest katastrofalny pod względem utrzymania w czystości. Osoby odpowiedzialne z Prezydentem na czele powinni ponieś za to odpowiedzialność i konsekwencje służbowe. Jak miasto ma ok. 100 mln złotych na dwie luksusowe inwestycje ( baseny i muzeum na Wzniesieniu ) to znaczy że jest miastem majętnym i na utrzymanie w czystości miasta nie powinno być żadnego problemu.