– W bliskim sąsiedztwie lodowiska, funkcjonującego przy ulicy Dworskiego w okresie ferii, problemem są nie tylko gołębie odchody, rozdeptywane przez przechodniów, i zaśmiecony przez resztki rzucanego im jedzenia chodnik, o którym sygnalizowano już na łamach „Sygnałów”, ale też utrudniony wjazd do mieszczących się na pobliskim terenie instytucji. Są to Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i bursa dla dzieci niepełnoprawnych. Na prowadzącej do nich drodze ktoś, prawdopodobnie samowolnie, postawił metalowy słup, który stanowi przeszkodę dla kierowców. Na sąsiadującej z drogą dojazdową działce jest prowizoryczny budynek-garaż, za sprawą którego wymijanie się dwóch samochodów na tym odcinku również jest problemem. Może i nad tą kwestią warto się pochylić.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze