Reklama

Utrudniony wjazd

10/03/2015 08:09

– W bliskim sąsiedztwie lodowiska, funkcjonującego przy ulicy Dworskiego w okresie ferii, problemem są nie tylko gołębie odchody, rozdeptywane przez przechodniów, i zaśmiecony przez resztki rzucanego im jedzenia chodnik, o którym sygnalizowano już na łamach „Sygnałów”, ale też utrudniony wjazd do mieszczących się na pobliskim terenie instytucji. Są to Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i bursa dla dzieci niepełnoprawnych. Na prowadzącej do nich drodze ktoś, prawdopodobnie samowolnie, postawił metalowy słup, który stanowi przeszkodę dla kierowców. Na sąsiadującej z drogą dojazdową działce jest prowizoryczny budynek-garaż, za sprawą którego wymijanie się dwóch samochodów na tym odcinku również jest problemem. Może i nad tą kwestią warto się pochylić.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama