Dzisiaj, 3 listopada, płk SG Adam Pacuk, zastępca komendanta Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, odebrał ślubowanie 10 nowych funkcjonariuszy.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.150 w kapeluszu ale pełen animuszu aż strach się bać wiedząć ,za mamy takie służby
Tak trzymac, potrzebna nam mloda i silna straz graniczna, doskonale wyposazona w sprzet techniczny i ludzi o najwyzszych kwalifikacjach, o szerokich uprawnieniach i kompetencjach. Slowem superformoza!!! Jestem bylym zolnierzem WOP i przykro mi bylo sluchac - a kto wy jestescie? ani wojsko ani milicja! Tak, naprawde bylo do dupy! Ale to juz bylo, i nie wroci wiecej. Cieszmy sie wiec z tego co mamy, ze nie deptaja naszych granic. GDY TY SPISZ, KRAJU STRZEZE KTOS TU, BY CIE NIKT NIE OBUDZIL ZE SNU.
Niedługo państwo policyjne pis dostanie nowe uprawnienia, np. ci gieroje będą mogli zatrzymywać dowody rejestracyjne. Czekam aż kominiarz zablokuje mi dostęp do anteny satelitarnej.
A co dziad jesteś nie stać Cię? DO ROBOTY GNOJU.
Pewnie połowa zrezygnuje już w pierwszym roku. I wbrew pozorom to dobrze świadczyć będzie o nich.
Nowa watacha
150 w kapeluszu ale pełen animuszu aż strach się bać wiedząć ,za mamy takie służby
jakie to uwłaczające cepy