Wśród przemyskich radnych, którzy dysponują największymi oszczędnościami, dominują kobiety. Zdecydowanie najwięcej samochodów ma Janusz Zapotocki z Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Na większości reprezentantów wyborców ciążą kredyty, przeważnie zaciągnięte na budowę domu lub kupno mieszkania.
Zgodnie z przepisami osoby, które w ubiegłorocznych wyborach samorządowych otrzymały mandat radnego, w terminie 30 dni od chwili ślubowania miały obowiązek złożenia pierwszego oświadczenia majątkowego. Kolejne będą składać corocznie. Ostatnie 2 miesiące przed upływem kadencji. W ich przypadku zakończy się ona w 2018 roku. My sprawdziliśmy, jakim majątkiem dysponują przemyscy radni. Poniżej publikujemy dane zawarte w sporządzonych przez nich dokumentach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ciekawe... wszyscy mają działki. Hmmmm.... i co pewnie rodzinka ciągnie firmy na krusie zamiast zus. Jak w tym pojebanym kraju może być normalnie skoro Ci na górze robią wały.
"Grażyna Stojak:– oszczędności 93 688 zł, 1200 $, 200 euro, 1/3 udziału w nieruchomości o wartości 225 000 zł, mieszkanie o powierzchni 86 m kw. o wartości 90 000 zł,Jak to możliwe ,że tak duże mieszkanie w Przemyślu jest tak mało warte? Wiem ,że mieszkanie prawie 59 metrowe , co prawda w innym województwie , w dużym mieście , jest warte około 200 tys pln. A tutaj proszę jakie zaniżenie wartości, tylko 90 tysięcy . Coś tu się nie zgadza. Ciekawi mnie czy gdyby ktoś chciał kupić wspomniane mieszkanie , ale za te zadeklarowane 90 tys , osoba ta zdecydowałaby się sprzedać właśnie za tyle? Podejrzewam ,że nie.
A ja gratuluje p.Kaminskiemu!!w tak młodym wieku takie oszczednosci?inni moga tylko zazdrościc,ciekawe gdzie Pracuje p.Radny
A po co tyle samochodów i to takich dyżych?
Pan Radny Kamiński to powinien zapisać się na kurs pisania, bo tak pięknie pisze. Panie Radny to na przemyskich uniwersytetach tak uczą ? Czy w garkotłukach ?
dla niektórych zostanie "radnym" to szczyt marzen!!! nic nie robienie i kasa i następni do wetowania tego co chce spoleczenstwo! podpisy już nie wystarczają bo radni i tak zawetują! kim oni sa i do czego sa?! dla kogo?
ciekawe kto wycenial i jak to przeszlo ? kto nic nie mowil na to wiedzc o zanirzeniu wartości? kłamstwa od początku i dziwic sie ze jest zle
Ciekawe... wszyscy mają działki. Hmmmm.... i co pewnie rodzinka ciągnie firmy na krusie zamiast zus. Jak w tym pojebanym kraju może być normalnie skoro Ci na górze robią wały.
"Grażyna Stojak:– oszczędności 93 688 zł, 1200 $, 200 euro, 1/3 udziału w nieruchomości o wartości 225 000 zł, mieszkanie o powierzchni 86 m kw. o wartości 90 000 zł,Jak to możliwe ,że tak duże mieszkanie w Przemyślu jest tak mało warte? Wiem ,że mieszkanie prawie 59 metrowe , co prawda w innym województwie , w dużym mieście , jest warte około 200 tys pln. A tutaj proszę jakie zaniżenie wartości, tylko 90 tysięcy . Coś tu się nie zgadza. Ciekawi mnie czy gdyby ktoś chciał kupić wspomniane mieszkanie , ale za te zadeklarowane 90 tys , osoba ta zdecydowałaby się sprzedać właśnie za tyle? Podejrzewam ,że nie.
A ja gratuluje p.Kaminskiemu!!w tak młodym wieku takie oszczednosci?inni moga tylko zazdrościc,ciekawe gdzie Pracuje p.Radny