Reklama

11-latek pomógł zatrzymać pijanego kierowcę

Chłopiec, który zauważył zataczającego się mężczyznę wysiadającego zza kierownicy fiata, natychmiast powiadomił policję.

Na stację paliw w Gorliczynie wjechał fiat seicento, którego kierowca miał problem z utrzymaniem prostego toru jazdy, a parkując, niemal wjechał w budynek, po czym chwiejnym krokiem ruszył do pobliskiego baru.

Zauważyło go 3 chłopców w wieku 11, 13 i 14 lat. Najmłodszy z nich szybko zawiadomił policję. Gdy kilka minut później policjanci ruchu drogowego przybyli na miejsce, nietrzeźwy kierowca wrócił już do auta, jednak nie udało mu się odjechać, ponieważ zatrzymał go pracownik stacji.

34-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego miał ponad 2 promile. Nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Teraz odpowie przed sądem.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    błachacha - niezalogowany 2017-11-06 15:41:12

    Aż strach pomyśleć co z niego wyrośnie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2017-11-06 19:09:38

    Unieszkodliwił chwasta.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości