Przysięgi przyjął dziś, 10 bm., komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej płk dr Piotr Patla.
Nowi funkcjonariusze – 14 osób – już w przyszłym tygodniu ruszą do Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu, gdzie przejdą wymagane szkolenia – podstawowe, podoficerskie oraz 3-tygodniowe praktyki. Szkolenie potrwa do lutego. Funkcjonariusze, którzy pomyślnie zdają egzaminy, rozpoczną służbę na przejściach granicznych w Korczowej i w Medyce. W tym roku szeregi BiOSG zasiliło już 54 nowych funkcjonariuszy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Na pierwszym zdjęciu, - ładna z nich para.
gratulacje od obywateli:-)
Na pierwszym zdjęciu, - ładna z nich para.