Reklama

14 nowych funkcjonariuszy Straży Granicznej złożyło dziś ślubowanie [ZDJĘCIA]

Przysięgi przyjął dziś, 10 bm., komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej płk dr Piotr Patla.

Nowi funkcjonariusze – 14 osób –  już w przyszłym tygodniu ruszą do  Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu, gdzie przejdą wymagane szkolenia – podstawowe, podoficerskie oraz 3-tygodniowe praktyki. Szkolenie potrwa do lutego. Funkcjonariusze, którzy pomyślnie zdają egzaminy, rozpoczną służbę na przejściach granicznych w Korczowej i w Medyce. W tym  roku szeregi BiOSG zasiliło już 54 nowych funkcjonariuszy.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    czytelniczka - niezalogowany 2015-07-10 20:27:44

    gratulacje od obywateli:-)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ktoś - niezalogowany 2015-07-12 06:06:09

    Na pierwszym zdjęciu, - ładna z nich para.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama