Tik-tak, odliczamy czas do Wielkiego Charytatywnego Pikniku Fundacji ŻP „Podaruj Dzieciom Radość” i redakcji Życia Podkarpackiego, który organizujemy po raz 15., by zebrać fundusze potrzebne do organizacji letniego wypoczynku dla dzieci z ubogich rodzin Przemyśla. 690 maluchów wyjechało do tej pory na wymarzone wakacje, ilu podopiecznych uda nam się wysłać w tym roku, zależy od Was! W 3. odsłonie piknikowych newsów przybliżamy wybrane niespodzianki. Będzie ich znacznie więcej, więc bądźcie z nami 5 czerwca!
![]() |
Po Nocy Muzeów spotykamy się ponownie. Tym razem na Jubileuszowym Wielkim Pikniku Charytatywnym. 13.15, parking Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej, 13.40 wyjazd kawalkadą na dolny parking wyciągu narciarskiego przy ulicy Sanockiej. 14.00 prezentacja aut przed estradą główną. |
Darmowe bilety na tor gokartowy od firmy
Wejściówki na tor wydawane będą na stoisku Firmowym przed lodowiskiem 5 czerwca, od godz. 11. Zabierz ze sobą dowód rejestracyjny. W razie pytań proszę o tel. 604139610 |
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Fajnie, że Wam się chce.
Jest dla kogo :)
a przypadkiem nie 4 czerwca