– Policjanci z wydziału kryminalnego lubaczowskiej komendy ustalili sprawcę podpalenia 58 arów młodnika sosnowego. Podłożony przez 16-latka ogień spowodował straty sięgające ponad 9 tysięcy złotych. Materiały w tej sprawie trafiły do sądu rodzinnego – informuje sierż. sztab. Monika Tomczyszyn-Pachołek, oficer prasowy KPP w Lubaczowie. Nieletni sprawca tłumaczył, że chciał sprawdzić, czy będzie się palił.
O spaleniu młodnika sosnowego w Szczutkowie powiadomił policjantów strażnik leśny. Do pożaru doszło końcem maja. Już wtedy policjanci wytypowali podejrzanego, ale dopiero po zebraniu materiałów wspólnie z Nadleśnictwem Lubaczów i przejrzeniu monitoringu mogli potwierdzić swoje przypuszczenia. 16-latek przyznał się do podpalenia. Sprawa trafi do sądu rodzinnego. Osobie dorosłej groziłaby za taki czyn kara do 10 lat pozbawienia wolności.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Takich ludzi należy surowo karać, zeby w przyszłości im nic podobnego do głowy nie przyszło. Dobrze przynajmniej, że odnaleziono winnego. Zazwyczaj się to nie udaje, więc nie ma konsekwencji dla takich zwyrodnialców. Nic dziwnego, że mnóstwo sprzętów takich jak fotopułapki się montuje. Nawet mój znajomy ostatnio kupił ze spy shopu taką, co wysyła w razie ruchu sama zdjęcia do niego, żeby można było zareagować jak najszybciej.
Normalnie ręce opadają...kretyn, idiota czy imbecyl ?!? W sumie szkoda dalej męczyć klawiatury...
Nie będę bronił ale pamiętam swoją dziecinną głupotę. http://librly.com/
Takich ludzi należy surowo karać, zeby w przyszłości im nic podobnego do głowy nie przyszło. Dobrze przynajmniej, że odnaleziono winnego. Zazwyczaj się to nie udaje, więc nie ma konsekwencji dla takich zwyrodnialców. Nic dziwnego, że mnóstwo sprzętów takich jak fotopułapki się montuje. Nawet mój znajomy ostatnio kupił ze spy shopu taką, co wysyła w razie ruchu sama zdjęcia do niego, żeby można było zareagować jak najszybciej.
Normalnie ręce opadają...kretyn, idiota czy imbecyl ?!? W sumie szkoda dalej męczyć klawiatury...
Nie będę bronił ale pamiętam swoją dziecinną głupotę. http://librly.com/