Reklama

17-latek wziął auto bez wiedzy rodziców. Podróż zakończył w rowie

Nastoletni kierowca pozostawił pojazd i do domu wrócił na piechotę.

17-letni mieszkaniec gm. Sędziszów Małopolski zabrał fiata z posesji rodziców bez ich wiedzy i zgody.

Postanowił się przejechać po okolicy. Pech chciał, że samochód na ul. Kolonii w Ropczycach wpadł w poślizg, uderzył w słupek ogrodzeniowy i wjechał do przydrożnego rowu.

Chłopiec do domu musiał wrócić spacerkiem. Teraz za spowodowanie kolizji drogowej i za kierowanie pojazdem bez uprawnień odpowie przed sądem.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości