Interweniujący policjanci oddali w kierunku samochodu strzały, by go zatrzymać. Mimo to kierujący zdołał uciec.
W pewnym momencie zauważono poszukiwanego busa, ale zdesperowany kierowca znów zaczął uciekać. Samochód zablokowano, jednak gdy policjant podszedł do kierowcy, ten gwałtownie wycofał, przez co potrącił funkcjonariusza i uderzył w radiowóz.
Policjanci oddali w kierunku pojazdu strzały, ale kierujący zdołał uciec. Kilkaset metrów dalej porzucił busa, ale przewodnikowi z psem nie udało się wytropić kierowcy. Dopiero dziś, ok. g. 14, 18-letni mieszkaniec gminy Krasne dobrowolnie oddał się w ręce policjantów.
Trwa wyjaśnianie okoliczności sprawy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.ale western! czy te policmajstry boja sie strzelac? mam w dupie prawo jesli jestem funkcjonariuszem panstwa ktore ochraniam to wypieprze caly magazynek w szuwara ktory lamie prawo i zagraza innym . Bez skrupolow wypieprzyc w takiego dziada serie z UZI, lub kalacha. Hej panowie policjanci, jestescie do ochrony i zabezpieczania obywateli , prewencja! prewencja! A chwasty trzeba wyrywac!
A ty jesteś debil i dlatego nie dostałeś się do pał
ale western! czy te policmajstry boja sie strzelac? mam w dupie prawo jesli jestem funkcjonariuszem panstwa ktore ochraniam to wypieprze caly magazynek w szuwara ktory lamie prawo i zagraza innym . Bez skrupolow wypieprzyc w takiego dziada serie z UZI, lub kalacha. Hej panowie policjanci, jestescie do ochrony i zabezpieczania obywateli , prewencja! prewencja! A chwasty trzeba wyrywac!
A ty jesteś debil i dlatego nie dostałeś się do pał