Reklama

18-latek ukradł trzy rowery i kosiarkę. Jest w rękach policji

01/06/2015 15:33

Policjanci z Żurawicy zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który ukradł trzy rowery oraz kosiarkę. Łączna wartość strat poniesionych przez pokrzywdzonych to blisko 5 tys. złotych.

Do kradzieży doszło w marcu i maju br. na terenie gm. Żurawica. Policjantom udało się ustalić, że sprawcą jest 18-letni mężczyzna.
Skradziony sprzęt oddał do lombardu. Rowery udało się odzyskać, natomiast kosiarka została już odsprzedana. Aktualnie trwają czynności zmierzające do jej odzyskania.
18-latkowi za dokonanie kradzieży grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    czysiu - niezalogowany 2015-06-16 13:15:52

    Grzesiek R ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości