Policjanci z Żurawicy zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który ukradł trzy rowery oraz kosiarkę. Łączna wartość strat poniesionych przez pokrzywdzonych to blisko 5 tys. złotych.
Do kradzieży doszło w marcu i maju br. na terenie gm. Żurawica. Policjantom udało się ustalić, że sprawcą jest 18-letni mężczyzna.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Grzesiek R ?