Reklama

18-latka i 19-latek w szpitalu po wypadku motocykla

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w Kraczkowej.

Jadący yamachą 19-letni mieszkaniec gminy Kraczkowa na łuku drogi gminnej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust. 

Zarówno on, jak i jego 18-letnia pasażerka zostali ranni i trafili do szpitala.

Okazało się, że nastolatek nie miał prawa jazdy, pojazd – ważnego ubezpieczenia OC, w dodatku założono na niego tablicę rejestracyjną z innego jednośladu.

W szpitalu mężczyźnie pobrano krew do badania na zawartość alkoholu. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2021-03-30 17:47:59

    badzmy ostrozni  -zycie,pl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości