Reklama

19-latka jechała na podwójnym gazie

Do 2 lat więzienia grozi kierującej hondą 19-latce za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości.

Jak informuje krośnieńska policja, w poniedziałek, 2 grudnia, około g. 19.30 na ul. Piwarskiego w Iwoniczu-Zdroju doszło do zdarzenia z udziałem 19-latki. Prowadząca osobową hondę straciła panowanie nad pojazdem, w efekcie czego ten przewrócił się na bok. Z dziewczyną podróżował 13-latek. Oboje opuścili pojazd o własnych siłach. Chłopak nie wymagał pomocy lekarzy, natomiast kierująca hondą została przetransportowana do szpitala w Krośnie. Jak się okazało, miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości