77-letnia mieszkanka Jarosławia ucierpiała we wtorek wieczorem w wypadku drogowym na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Kraszewskiego w Jarosławiu.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego, kierujący volkswagenem polo, skręcając z ul. Kraszewskiego w ul. Grunwaldzką nie ustąpił pierwszeństwa pieszej i potrącił ją.
Kobieta trafiła do jarosławskiego szpitala, gdzie pozostała na leczeniu. Zarówno ona, jak i 19-latek, byli trzeźwi.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.nie pierwszy przypadek jak ktoś spoza Jarosławia nie rozumie sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu
nie pierwszy przypadek jak ktoś spoza Jarosławia nie rozumie sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu