Reklama

20 lat chóru Cantilena. Jubileuszowy koncert

Działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Radymnie Chór Cantilena obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia działalności artystycznej.

Z tej okazji na 19 czerwca, na g. 17, w kościele pw. św Wawrzyńca w Radymnie zaplanowano uroczysty koncert.

Chór Cantilena był reprezentantem Podkarpacia na Międzynarodowym Festiwalu Adwentowym w Budapeszcie. Brał udział w rekonstrukcji historycznej „Nie o zemstę, lecz o pamięć wołają ofiary”, wykonując wraz z Krzesimirem Dębskim „Litanię Wołyńską”.

Przy współpracy ze Studiem Piosenki MOK w Radymnie przygotował na XXV Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej oratorium o św. Janie Pawle II „Tu es Petrus”. Nagrał też płyty z kolędami, pieśniami patriotycznym i sakralnymi. Od 2007 roku chór pracuje pod kierunkiem Doroty Guni. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości