Ok. 200 motocyklistów odwiedziło w sobotę Lubaczów podczas akcji „Motoserce”, będącej jednocześnie otwarciem sezonu motocyklowego. Na wszystkich czekało wiele atrakcji. Głównym przedsięwzięciem była zbiórka krwi. Ogółem 123 osoby oddały 53 litry.
Wydarzenie rozpoczęło się mszą św. w kościele pw. św. Karola Boromeusza i poświęceniem jednośladów. Potem parada motocykli przejechała na lubaczowski Rynek. Tu odbywały się koncerty oraz konkursy. Z koncertami wystąpili: On/Off, S23, Soul Assassins, Straight On, Backstage, Konflikt, Guitar Force.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze