Reklama

200 motocykli na "Motosercu" w Lubaczowie [galeria]

18/04/2015 22:29

Ok. 200 motocyklistów odwiedziło w sobotę Lubaczów podczas akcji „Motoserce”, będącej jednocześnie otwarciem sezonu motocyklowego. Na wszystkich czekało wiele atrakcji. Głównym przedsięwzięciem była zbiórka krwi. Ogółem 123 osoby oddały 53 litry.

Wydarzenie rozpoczęło się mszą św. w kościele pw. św. Karola Boromeusza i poświęceniem jednośladów. Potem parada motocykli przejechała na lubaczowski Rynek. Tu odbywały się koncerty oraz konkursy. Z koncertami wystąpili: On/Off, S23, Soul Assassins, Straight On, Backstage, Konflikt, Guitar Force.
Jedną z głównych atrakcji był pokaz stuntu motocyklowego w wykonaniu Kuby Radczaka. Na scenie ustawiony był „Recydywista”, czyli słynny, pierwszy na świecie wytatuowany motocykl, którego autorami są pracownicy Game Over Cycles z Lisich Jam.
Organizatorami imprezy byli: klub motocyklowy "Czarna Brygada" we współpracy z urzędem miejskim i Miejskim Domem Kultury.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości