Reklama

25 nowych funkcjonariuszy zasiliło szeregi Straży Granicznej [ZDJĘCIA]

Uroczystość w asyście pocztu sztandarowego odbyła się 4 listopada na placu apelowym komendy Bieszczadzkiego Oddziału SG w Przemyślu. Ślubowanie odebrał Komendant Bieszczadzkiego Oddziału SG gen. bryg SG Robert Rogoz.

Nowo przyjęci strażnicy graniczni to głównie mieszkańcy Podkarpacia, w wieku od 21 do 33 lat. Jest wśród nich 7 kobiet. Po pozytywnym ukończeniu kursów w ośrodku szkoleniowym SG w Lubaniu rozpoczną oni służbę na przejściach granicznych w Medyce, Korczowej i Budomierzu.

– Wczorajsze wcielenie nie jest ostatnim planowanym w tym roku przez Bieszczadzki Oddział SG. Aktualnie rekrutacja kolejnych funkcjonariuszy, prowadzona z zachowaniem wymogów sanitarnych, odbywa się w sposób ciągły – informuje chor. szt. SG Piotr Zakielarz z referatu prasowego Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ja - niezalogowany 2020-11-05 14:32:53

    Bardzo dobrze, trzeba zasilać coraz więcej. Ukraińcy nie jeżdżą to przynajmniej pogranicznicy będą na granicy. A jak pogranicznicy to i kolejki na granicy uda się utrzymać. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Aki - niezalogowany 2020-11-05 16:23:50

    Ukraińcy nie jeżdżą to pogranicznicy bd granicy ? A jak jeżdżą to nie są ? Ja ? Wyjaśnij co miałeś na myśli

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jebąć pis - niezalogowany 2020-11-05 18:38:47

    Każdy jeden w Kagańcu jak pies na smyczy, sztuka dla sztuki sami siebie okłamują

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama