Reklama

28-latek uszkodził dwa pojazdy, bo... był zdenerwowany

20/01/2024 08:01

Uszkodził 2 samochody i spowodował straty w wysokości 3 tys. zł. 28-letni mieszkaniec Przemyśla tłumaczył swoje czyny… nerwami.

W nocy z 29 na 30 grudnia ub. r. przemyscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu dwóch samochodów na ul. Glazera. W audi zniszczona została pokrywa silnika, a w renault – lusterko. Sprawca jednak nie pozostał bezkarny. W ubiegłym tygodniu usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Wyjaśnił, że uszkodził zaparkowane auta, ponieważ był bardzo zdenerwowany. Za te nerwy odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama