Reklama

284 tancerzy zaprezentowało się na parkiecie

19/12/2015 16:30

W połowie grudnia w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla, zorganizowany przez Studio Tańca „Golden Dance” Przemyśl oraz Stowarzyszenie Promocji Kultury i Tańca Towarzyskiego „Golden Dance”.

– Jesteśmy dumni z faktu, że organizowane przez nas turnieje tańca spotykają się z ogromnym zainteresowaniem par przyjezdnych, które rokrocznie zjeżdżają do Przemyśla – mówią organizatorzy turnieju Dorota i Rafał Zakielarzowie. – Świadczy to o wysokim standardzie imprezy, a tym samym utwierdza nas w przekonaniu, że to, co robimy w Przemyślu, jest dobre i w pełni akceptowane przez środowisko taneczne z całej Polski. Przy okazji chcemy się pochwalić, że w naszym Studio Tańca „Golden Dance” mamy trzy pary o najwyższej klasie tanecznej B, co napawa nas dumą i dodaje energii do dalszej, równie udanej pracy w celu ich rozwoju.


fot.Jacek Szwic
JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama