W połowie grudnia w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla, zorganizowany przez Studio Tańca „Golden Dance” Przemyśl oraz Stowarzyszenie Promocji Kultury i Tańca Towarzyskiego „Golden Dance”.
– Jesteśmy dumni z faktu, że organizowane przez nas turnieje tańca spotykają się z ogromnym zainteresowaniem par przyjezdnych, które rokrocznie zjeżdżają do Przemyśla – mówią organizatorzy turnieju Dorota i Rafał Zakielarzowie. – Świadczy to o wysokim standardzie imprezy, a tym samym utwierdza nas w przekonaniu, że to, co robimy w Przemyślu, jest dobre i w pełni akceptowane przez środowisko taneczne z całej Polski. Przy okazji chcemy się pochwalić, że w naszym Studio Tańca „Golden Dance” mamy trzy pary o najwyższej klasie tanecznej B, co napawa nas dumą i dodaje energii do dalszej, równie udanej pracy w celu ich rozwoju.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze