Reklama

3 listopada "Piosenka w mundurze"

27/10/2016 08:35

3 listopada o godz. 9 w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu rozpocznie się I Dziecięcy Festiwal "Piosenka w mundurze".

W festiwalu udział weźmie 80 uczestników reprezentujących szkoły podstawowe współpracujące ze służbami mundurowymi z całego województwa podkarpackiego.

Nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach: soliści i zespoły i w dwóch grupach wiekowych:  6 - 9 lat  (I-III klasa szkoły podstawowej) i 10 - 12 lat (IV-VI klasa szkoły podstawowej).

Uczestnicy będą walczyć o główną nagrodę czyli o szklanego misia.

Organizatorami konkursu są Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej, Urząd Miejski w Przemyślu, Starostwo Przemyskie oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama