3 listopada o godz. 9 w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu rozpocznie się I Dziecięcy Festiwal "Piosenka w mundurze".
W festiwalu udział weźmie 80 uczestników reprezentujących szkoły podstawowe współpracujące ze służbami mundurowymi z całego województwa podkarpackiego.
Nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach: soliści i zespoły i w dwóch grupach wiekowych: 6 - 9 lat (I-III klasa szkoły podstawowej) i 10 - 12 lat (IV-VI klasa szkoły podstawowej).
Uczestnicy będą walczyć o główną nagrodę czyli o szklanego misia.
Organizatorami konkursu są Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej, Urząd Miejski w Przemyślu, Starostwo Przemyskie oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze