Przejrzyj na oczy – to hasło jubileuszowego finału WOŚP, który odbędzie się w tę niedzielę.
W samo południe Stowarzyszenie Przemyskie Morsy zaprasza na taras widokowy przy Wybrzeżu Ojca Świętego Jana Pawła II. W programie: kiermasz ,,Dajemy drugie życie pluszakom i książkom", możliwość zrobienia sobie zdjęcia z maskotką Przemyskich Morsów, gorący posiłek, tort, muzyka na żywo i zimna kąpiel.
O godz. 13 sprzed urzędu miejskiego członkowie Przemyskiego Klubu Biegacza pobiegną do siedziby sztabu WOŚP-u zlokalizowanego w MDK.
Popołudniu Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek zaprasza na koncert. Wystąpią: Scream from Basement, Fabryka Snów oraz Diaboł Boruta.
Nie zabraknie światełka do nieba i teatru ognia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze