Reklama

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przemyślu [PROGRAM]

Przejrzyj na oczy – to hasło jubileuszowego finału WOŚP, który odbędzie się w tę niedzielę.

W samo południe Stowarzyszenie Przemyskie Morsy zaprasza na taras widokowy przy Wybrzeżu Ojca Świętego Jana Pawła II. W programie: kiermasz ,,Dajemy drugie życie pluszakom i książkom", możliwość zrobienia sobie zdjęcia z maskotką Przemyskich Morsów, gorący posiłek, tort, muzyka na żywo i zimna kąpiel.

O godz. 13 sprzed urzędu miejskiego członkowie Przemyskiego Klubu Biegacza pobiegną do siedziby sztabu WOŚP-u zlokalizowanego w MDK.

Popołudniu Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek zaprasza na koncert. Wystąpią:  Scream from Basement, Fabryka Snów oraz Diaboł Boruta. 

Reklama

Nie zabraknie światełka do nieba i teatru ognia.

 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama