Reklama

30-lecie 14 Dywizjonu Artylerii Samobieżnej

Z okazji swojego jubileuszu 14.das zaprasza do wspólnego świętowania.

22 czerwca, o g. 8.30 odbędzie się msza święta w jarosławskiej kolegiacie, o g. 10 w Rynku uroczysty apel z okazji 30-lecia, a następnie piknik z pokazem sprzętu wojskowego.

Dzień wcześniej, w środę, wydarzenie zainicjuje o g. 12 odsłonięcie muralu poświęconego jarosławskiemu garniznonowi, dofinansowanego z programu „Niepodległa”.  

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama