Z okazji swojego jubileuszu 14.das zaprasza do wspólnego świętowania.
22 czerwca, o g. 8.30 odbędzie się msza święta w jarosławskiej kolegiacie, o g. 10 w Rynku uroczysty apel z okazji 30-lecia, a następnie piknik z pokazem sprzętu wojskowego.
Dzień wcześniej, w środę, wydarzenie zainicjuje o g. 12 odsłonięcie muralu poświęconego jarosławskiemu garniznonowi, dofinansowanego z programu „Niepodległa”.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze