Reklama

30 medali gospodarzy! [ZDJĘCIA]


Hala sportowo-widowiskowa przy ulicy Sikorskiego w Jarosławiu była areną XXI Mistrzostw Polski Aikido i Ju-Jitsu. Kapitalnie w czempionacie zaprezentowali się reprezentanci Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido Jarosław.


Jarosław gościł blisko 200 sportowców reprezentujących ponad 25 klubów. Za organizację imprezy odpowiadali Wiesław Pikor (sędzia główny) oraz Anna Pikor (kierownik zawodów). Rywalizacja toczyła się w kilku formułach, w tym widowiskowym Duo Show (pokazy technicznej samoobrony) oraz bardzo mocno obsadzonym Grapplingu No-Gi (walki bez kimon).

Gospodarze z Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido potwierdzili swoją dominację w Polsce, zdobywając aż 30 medali (5 złotych, 12 srebrnych oraz 13 brązowych)! Sukces medalowy rozdzielił się na zawodniczki i zawodników, trenujących w sekcjach w: Jarosławiu, Radymnie i Pawłosiowie.

Reklama

– Sukces tych zawodów i mistrzowski standard to zasługa przede wszystkim wolontariatu. W przygotowanie hali zaangażowali się nie tylko rodzice, ale i sami zawodnicy, tworząc zgraną, sportową społeczność

– podsumował W. Pikor.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/03/2026 11:16
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama