Reklama

30 policjantów w trybie alarmowym poszukiwało nastolatków

Tuż po północy do komendy wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 13-latki. Godzinę później kolejne, o zaginięciu 14-latka.

Siostra zaginionej dziewczynki poinformowała policję, że rano wyszła ona do szkoły, ale tam nie dotarła. Ostatni raz dzwoniła po południu, a widziana była przez znajomego około g.19.

Policjanci ruszyli na poszukiwania. Ustalili, że nastolatka mogła przebywać w towarzystwie znajomego 14-latka. Jednak tuż po godz. 1 w nocy matka chłopca również zgłosiła jego zaginięcie. Od tego momentu policjanci poszukiwali już dwojga nastolatków.

Niemal 30 policjantów w trybie alarmowym sprawdzało działki, pustostany, dworce, szpitale i inne miejsca, gdzie mogli przebywać zaginieni.
W poszukiwaniach brał udział pies służbowy z przewodnikiem z KPP w Lubaczowie.

Reklama

Szczęśliwie, tuż przed godz. 6 rano, zaginionych nastolatków zauważono na ul. 3 Maja. Trafili do jarosławskiej komendy, a następnie pod opiekę najbliższych.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości