Jeszcze do 9 stycznia można zasilić grupę wolontariuszy tegorocznego sztabu WOŚP w Radymnie. Nabór chętnych został przedłużony! Warto wesprzeć tę ważną i przynoszącą wymierne efekty inicjatywę.
„Bycie wolontariuszem to nie tylko zbieranie pieniędzy do puszki. To niezapomniana atmosfera pełna uśmiechu i wzajemnej życzliwości, realny wpływ na doposażenie polskich szpitali i nowe znajomości z ludźmi, którzy mają wielkie serca”
– zachęcają przedstawiciele radymniańskiego sztabu WOŚP ( nr 6988).
Jak zostać częścią wyjątkowej machiny WOŚP - największej orkiestry świata? Rejestracji jako wolontariusz należy dokonać poprzez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl, wskazując sztab w Radymnie (#6988 Radymno) i wypełniając formularz. Następnie wystarczy poczekać na kontakt ze sztabu, który potwierdzi dane zgłaszającego się. To wystarczy, by dołączyć do orkiestrowej rodziny.
W tym roku orkiestra zagra dla najmłodszych pacjentów z chorobami przewodu pokarmowego. Finał już 25 stycznia!
Warto przypomnieć, że w ciągu dotychczasowych 33 Finałów WOŚP (ten będzie 34.) orkiestra zebrała blisko 2,6 mld zł i kupiła blisko 81 tys. urządzeń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze