Reklama

34. finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Wolontariusze wciąż mile widziani!


Jeszcze do 9 stycznia można zasilić grupę wolontariuszy tegorocznego sztabu WOŚP w Radymnie. Nabór chętnych został przedłużony! Warto wesprzeć tę ważną i przynoszącą wymierne efekty inicjatywę.


​„Bycie wolontariuszem to nie tylko zbieranie pieniędzy do puszki. To niezapomniana atmosfera pełna uśmiechu i wzajemnej życzliwości, realny wpływ na doposażenie polskich szpitali i nowe znajomości z ludźmi, którzy mają wielkie serca”

– zachęcają przedstawiciele radymniańskiego sztabu WOŚP ( nr 6988).

Jak zostać częścią wyjątkowej machiny WOŚP - największej orkiestry świata? Rejestracji jako wolontariusz należy dokonać poprzez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl, wskazując sztab w Radymnie (#6988 Radymno) i wypełniając formularz. Następnie wystarczy poczekać na kontakt ze sztabu, który potwierdzi dane zgłaszającego się. To wystarczy, by dołączyć do orkiestrowej rodziny.

Reklama

W tym roku orkiestra zagra dla najmłodszych pacjentów z chorobami przewodu pokarmowego. Finał już 25 stycznia!

Warto przypomnieć, że w ciągu dotychczasowych 33 Finałów WOŚP (ten będzie 34.) orkiestra zebrała blisko 2,6 mld zł i kupiła blisko 81 tys. urządzeń.

 

 

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/01/2026 19:33
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama