Reklama

34-latek z zakazem i dwoma promilami zatrzymał się na latarni

15/02/2018 12:05

Wczoraj w godzinach wieczornych na obwodnicy Leżajska doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Osobowa mazda ścięła przydrożną latarnie i wylądowała w rowie. Jak stwierdzili przybyli na miejsce policjanci prowadzący auto kierowca nie miał dokumentów – za to blisko 2 promile we krwi i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

O szczęściu w nieszczęściu może mówić 34-letniego mężczyzna, prowadzący 14 lutego w godzinach wieczornych osobową mazdę po odcinku drogi krajowej nr 77 w okolicach Leżajska. Jego przejażdżka skończyła się w miejscowości Giedlarowa, gdzie stracił panowanie nad pojazdem i uszkodził drogową infrastrukturę oraz zniszczył prowadzony przez siebie samochód. Sądząc po rozmiarach szkód to cud, że kierowca ze zdarzenia wyszedł praktycznie bez szwanku.

Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia policjanci przeprowadzili badanie trzeźwości, które wykazało, że mężczyzna  znajduje się pod wpływem alkoholu. Alkomat wskazał 1,8 promila. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał przy sobie prawa jazdy, a jak się potem okazało nie mógł go mieć, ponieważ został objęty sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Reklama

Po zdarzeniu 34-latek został przewieziony do szpitala na badania, a dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Leżajsku


BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Lola7 - niezalogowany 2018-02-15 12:54:58

    Z zakazem, z promilami i z gitarą

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mmm - niezalogowany 2018-02-17 09:32:28

    Jak na prawdziwego rokendrolowca przystało

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości