Małżeństwo z dwójką dzieci trafiło do szpitala po tym, jak ich samochód osobowy zderzył się z dostawczym.
Do zdarzenia doszło na obwodnicy Oleszyc w poniedziałek, 26 sierpnia, po g. 11.
– Na miejsce dyspozytor wysłał dwa zespoły ratownictwa medycznego: z Lubaczowa i Starego Dzikowa. Po przybyciu załoga pogotowia udzieliła pomocy poszkodowanym. Autem osobowym podróżowało małżeństwo z dwójką dzieci. Wszyscy doznali obrażeń ciała i zostali przetransportowani do szpitala powiatowego w Lubaczowie – informuje Marek Janowski, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.
Na miejscu wypadku pracowały także jednostki straży pożarnej i policja. Droga wojewódzka nr 867 była nieprzejezdna przez dwie godziny.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze