Reklama

4-osobowa rodzina trafiła do szpitala

27/08/2019 14:36

Małżeństwo z dwójką dzieci trafiło do szpitala po tym, jak ich samochód osobowy zderzył się z dostawczym.

Do zdarzenia doszło na obwodnicy Oleszyc w poniedziałek, 26 sierpnia, po g. 11.

– Na miejsce dyspozytor wysłał dwa zespoły ratownictwa medycznego: z Lubaczowa i Starego Dzikowa. Po przybyciu załoga pogotowia udzieliła pomocy poszkodowanym. Autem osobowym podróżowało małżeństwo z dwójką dzieci. Wszyscy doznali obrażeń ciała i zostali przetransportowani do szpitala powiatowego w Lubaczowie – informuje Marek Janowski, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

Na miejscu wypadku pracowały także jednostki straży pożarnej i policja. Droga wojewódzka nr 867 była nieprzejezdna przez dwie godziny.

Reklama


fot.WSPR Przemyśl
bor
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama