Obwodnica Jarosławia stała się najniebezpieczniejszą drogą w mieście. Od czasu jej otwarcia pod koniec 2012 r. zginęło na niej pięć osób i doszło do 56 kolizji. Ostatnio śmierć czeka w tym samym miejscu. W okolicy 4 kilometra drogi, licząc od strony Rzeszowa.
– Na obwodnicy doszło do poważnych wypadków. Chciałbym, byśmy wyciągnęli wnioski i ustalili, czy jesteśmy w stanie coś zrobić, żeby zabezpieczyć się w przyszłości przed takimi zdarzeniami. Chodzi przecież o życie i zdrowie naszych mieszkańców. Kolejny problem to[paywall] ostatnie zdarzenia drogowe na ulicy Pełkińskiej. Musimy przeanalizować, czy były one związane ze stanem drogi. Ze strony mieszkańców takie głosy padają – apelował do przedstawicieli policji i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad burmistrz Waldemar Paluch na spotkaniu poświęconemu poprawie bezpieczeństwa na drogach.
Wcześniej policjanci z jarosławskiej drogówki oraz służby drogowe przeprowadzili wizję lokalną obwodnicy ze szczególnym zwróceniem uwagi na najniebezpieczniejsze miejsca. Wnioski już trafiły do GDDKiA.

fot.zbiory własne
Rok później, 25 lutego br. Ginie 34-letni kierowca audi.
Z policyjnych ustaleń wynika, że na około 100-metrowym odcinku od czwartego kilometra obwodnicy wskazane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu. Jest to łuk drogi za[paywall] wiaduktem na ul. Okrzei w stronę Rzeszowa. Za nim aż do ronda z ul. Krakowską jest prosty odcinek obwodnicy. Na tym zakręcie zginęły ostatnio trzy osoby.
W propozycjach jest wprowadzenie podwójnej linii ciągłej zabraniającej wyprzedzania. Skutecznym rozwiązaniem może być też znak ograniczający prędkość na tym odcinku do 70 km/h. – Może występuje jakiś czynnik, na przykład związany z ekranami, który nie był znany w momencie projektowania, a wpływa na poziom bezpieczeństwa. Zlecimy niezwłocznie ponowne sprawdzenie drogi obwodowej pod kątem poziomego i pionowego oznakowania. O wynikach i wnioskach poinformujemy – zapewniał na spotkaniu Jerzy Lechwacki z GDDKiA.
Według zapewnień policji obwodnica jest systematycznie patrolowana. Można spotkać oznakowane radiowozy, są też patrole nieoznakowane. Jak zapewniają, nie dochodzi na niej do zbyt częstych przekroczeń prędkości. Zwracają jednak uwagę, że na całej długości obwodnicy nie ma bezpiecznego miejsca do ustawienia patrolu i zatrzymywania łamiących przepisy kierowców. Policja zapewnia, że jest gotowa kierować więcej patroli na obwodnicę. Proponuje też ograniczenie prędkości do 70 km/h w newralgicznych miejscach.
Pod kątem bezpieczeństwa sprawdzany był również odcinek ul. Pełkińskiej. Z punktu widzenia policji stan nawierzchni drogi i chodnika nie przyczynił się do kolizji. Nie ma tam zagrożeń w postaci źle osadzonej studzienki czy podobnych. W tym przypadku winy należy szukać bardziej u kierowców. Nie wszystkie śmiertelne wypadki na obwodnicy mają związek z jej oznakowaniem. Z pięciu osób, które na niej zginęły, śmierć jednej spowodowało nieoczekiwane pogorszenie stanu zdrowia.

fot.UM Jarosław
Należy się spodziewać ograniczeń na niebezpiecznym odcinku obwodnicy. Tak wynika ze spotkania zorganizowanego przez burmistrza Jarosławia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ktoś kto projektował pasy poziome na tej obwodnicy powinien pójść siedzieć. Jak można malować linie przerwane na łuku drogi gdzie jest niedostateczna widoczność pojazdów jadących z naprzeciwka?
Jesy tak jak piszesz Powinni cos z tym zrobic Niebezpieczns trasa Linia przerywana na luku
Do rodowity. Słuchaj przyjacielu co ma linia do wypadków bo już słyszałem wiele pretensji do tej linii. Przecież nikt nie każe Ci wyprzedzać na zakręcie. Ty jak chcesz wyprzedzić to nie patrzysz czy jedzie coś z naprzeciwka tylko patrzysz jaka jest linia?
Oznakowanie poziome powinno być odzwierciedleniem tego jak należy się zachować na drodze, tylko czy to jedyny problem tej obwodnicy? Dlaczego w każdym kierunku jest tylko jeden pas, wyprzedzanie jest tam bardzo utrudnione bo droga kręta, łatwo jest się z kimś zderzyć wyprzedzając. Kolejny raz w Jarosławiu oszczędności kosztem bezpieczeństwa i wygody. Osobiście przyznam się ,że unikam tego miasta ze względu na ogólną "bylejakość" organizacyjną tego miasta.
jest jeden pas bo obwodnice wybudowano na bagnach 5x przekroczono budzet :D jakby wybudowali kolejny pas to by ta obwodnica do teraz nie powstala :)
Jeżdżę ta obwodnica ok 4 razy dziennie. I powiem Ci że conajmniej 1 x dziennie widzę jak wyprzedzają inni kierujący. Osoby wyprzedzane robią miejsce, przyblizajac się do barierek bo ktoś ich wyprzedza na łuku drogi a tu nagle pojawia się samochód z naprzeciwka. Uwierz mi ze wyprzedzam w miejscach widocznych gdzie widzę jezdnię z naprzeciwka. I w miejscach do tego dozwolonych czyli gdzie jest linia przerywana. Gdyby była ciągła jest to również znak ze nie powinno tam dochodzić do wyprzedzania.
Nie każdy patrzy na pasy i nie każdy patrzy czy jedzie coś z przodu po prostu wyprzedzaja, spiesza się nie wiadomo dokąd nie raz spotkałam się z tym, że sama musiałam komuś zjeżdżać to jakaś masakra ciagle wyprzedzają i 3 auta spotykają się w jednej linii. Jedziesz sobie spokojnie ale ktoś może Cię zabić prze brawure.
co ma linia do wypadków? ano to że jej obecność zezwala na wyprzedzanie a półgłówki nie myślą tylko wyprzedzają - linia ciągła będzie "myślała" za nich
Serio myślicie że ograniczenia pomogą? Jak jakiś młody dorwie samochód tatusia i wyciśnie z niego całą fabryczną moc to ograniczenie nic nie pomoże.
powiem tak , czy na luku jest dostateczna widicznosc czy nie , to tak czy inaczej nie moze byc lina przerywana , poniewaz zagraza to bezbieczenstwu w ruchu drogowym ! :) jedyne kog mozna o to oskarzyc to ZDKIA ;D . A jezeli taki temat to powiem krotko i na temat . Jestem mieszkancem miejscowosci Korczowa i od czasy gdy obwodnica istnieje tak niá jezdze. nie waæne czy jade 60 km/h czy 80 , mimo ze ograniczenie jest do 90 km/ h , to i tak te pierdolone Ukraincy potrafia wyprzedzac na podwojnej ciaglej, na luku , nawet na skrzyzowaniu w miescie. Ludzie od roku 1997 gdy otwozyli przejsciegraniczne w korczowej to do chwili obecnej roku 2016 jest na tej drodze krajowej ponad 20 krzyrzy, czyli wypadkow smiertrlnych ! , z czego wieksza polowa wypadkow jest spowodowana przez obywateli ukrainy! :) troche slyszalem ale jeszcze wiecej widzialem , bylem jezdzilem , zjedzilem pol ukrainy i wiem jak tak jezdza a jak u nas w Polsce , wiem jakie sa przepisy u nas a jakie u nich , nie zaprzeczajcie naprawde bo nie warto. Jezeli ktos nie zapozna zycia badz podrozy w strachu to nie bedzie wiedzial jaka jest prawda , i na prawde ludzie nie badzcie KURWA smieszni ! ;)
Ktoś kto projektował pasy poziome na tej obwodnicy powinien pójść siedzieć. Jak można malować linie przerwane na łuku drogi gdzie jest niedostateczna widoczność pojazdów jadących z naprzeciwka?
Jesy tak jak piszesz Powinni cos z tym zrobic Niebezpieczns trasa Linia przerywana na luku
Do rodowity. Słuchaj przyjacielu co ma linia do wypadków bo już słyszałem wiele pretensji do tej linii. Przecież nikt nie każe Ci wyprzedzać na zakręcie. Ty jak chcesz wyprzedzić to nie patrzysz czy jedzie coś z naprzeciwka tylko patrzysz jaka jest linia?