Otrzymując zapowiadaną przez PiS pomoc, najuboższe rodziny stracą część zasiłków z pomocy społecznej. Powód? Przekroczenie progu dochodowego. Czy zatem jest to wsparcie dla nich korzystne?
Sztandarowy projekt Prawa i Sprawiedliwości zakłada, że na drugie i każde następne dziecko rodziny będą otrzymywać po 500 zł miesięcznie – bez względu na poziom dochodu. Jeżeli dochód na jedną osobę nie przekracza 800 zł, świadczenie wychowawcze (taką nazwę ma nosić ten dodatek) będzie wypłacane także na pierwsze dziecko. – Wsparcie będzie przysługiwać również na dzieci już urodzone – mówi posłanka Anna Schmidt-Rodziewicz.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Doszliście w swojej manipulacji na szczyt. szczyt chamstwa i głupoty
Czyli jezeli ktos ma jedno dziecko to nie dostanie te 500 zł?Tak to rozumie masakra!!!!!!
Poważnie??http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/506510,500-zl-na-dziecko-to-powazne-problemy-dla-biednych-rodzin-straca-prawo-do-wielu-zasilkow.html
Normalnie jak PISoBolszewia której miernoty kroją te POmysły :)
Swiadczenie wychowawcze nie bedzie przymusowe. Bedzie wyplacane na wniosek. Jak ktos nie chce straci innych zasilkow to nie zlozy wniosku i 500 zl. nie dostanie. W czym problem?
Dostanie jesli ma tylko jedno dziecko, pod warunkiem ze dochod na jednego czlonka rodzina nie przekroczy 800 zl. A jesli w rodzinie jest dziecko niepelnosprawne do dostanie 500 zl jezeli pochod nie przekroczy 1200 zl.
piszecie jakby w Polsce zasiłki były wypłacane w tysiącach a z reguły jest to kilka stówek... wiec chyba bardziej się opłaca brać 500 czy 1000 co miesiąc nawet jak się straci prawo do rodzinnego.
Totalna bzdura, mam czworo dzieci w tym jedno niepełnosprawne łącznie z dodatkiem za wielodzietność i niepełnosprawność dostajemy około 600 zł zasiłku rodzinnego więc nawet jeżeli stracimy prawo do zasiłku to i tak będziemy jakieś 1600 na +.
Doszliście w swojej manipulacji na szczyt. szczyt chamstwa i głupoty
Czyli jezeli ktos ma jedno dziecko to nie dostanie te 500 zł?Tak to rozumie masakra!!!!!!
Poważnie??http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/506510,500-zl-na-dziecko-to-powazne-problemy-dla-biednych-rodzin-straca-prawo-do-wielu-zasilkow.html