Reklama

60 klasyków pod basztą Zamku Kazimierzowskiego [ZDJĘCIA]

23/04/2018 12:18

W ostatnią niedzielę, 22 kwietnia, sezon 2018 rozpoczęli lokalni miłośnicy samochodów zabytkowych. Ich pierwsze tegoroczne spotkanie odbyło się na parkingu przed Zamkiem Kazimierzowskim.

Na pierwszym spotkaniu pojawiło się około 60 pojazdów z Przemyśla i regionu. Nie zabrakło klasyków polskiej motoryzacji, takich jak warszawa czy popularny w ubiegłym stuleciu dostawczy żuk.

Na zlocie zawitała również spora grupa posiadaczy fiatów 126 p.  Ponadto można było zobaczyć nieco rzadziej spotykane w okolicy pojazdy, jak chociażby chevroleta corvettę. Spotkanie rozpoczęła zbiórka na parkingu dolnej stacji wyciągu przy ul. Sanockiej.

Następnie cała grupa w kolumnie przejechała na wzgórze zamkowe. Tam odbyła się prezentacja aut. Liczni mieszkańcy miasta, którzy przybyli na zamek, mieli okazję obejrzeć coraz rzadziej widywane na drogach samochody, a także zadać pytania właścicielom. 
KamK
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    sg - niezalogowany 2018-04-23 17:28:40

    Nie spodziewali się chyba tylu aut, więc trochę ciasno było, ale super event i piękne wozy - oby więcej

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości