W ostatnią niedzielę, 22 kwietnia, sezon 2018 rozpoczęli lokalni miłośnicy samochodów zabytkowych. Ich pierwsze tegoroczne spotkanie odbyło się na parkingu przed Zamkiem Kazimierzowskim.
Na pierwszym spotkaniu pojawiło się około 60 pojazdów z Przemyśla i regionu. Nie zabrakło klasyków polskiej motoryzacji, takich jak warszawa czy popularny w ubiegłym stuleciu dostawczy żuk.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie spodziewali się chyba tylu aut, więc trochę ciasno było, ale super event i piękne wozy - oby więcej
Nie spodziewali się chyba tylu aut, więc trochę ciasno było, ale super event i piękne wozy - oby więcej