Brązowy medal w deblu w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego Skrzatów wywalczył zawodnik Nurtu Przemyśl Łukasz Hajduk.
Zawody rozegrane zostały w Jarosławiu. Prawo startu mieli zawodnicy urodzeni w 2006 roku i młodsi. W zmaganiach bardzo dobrze spisał się najmłodszy zawodnik Nurtu Łukasz Hajduk urodzony w 2008 r. który w turnieju indywidualnym został sklasyfikowany na 5. miejscu, ustępującym tylko starszym od siebie o dwa lata zawodnikom. Błysnął natomiast w grze podwójnej. Wspólnie z Pawłem Patlą z LKS Bratkówka zdobył swój pierwszy medal w brązowym kolorze w tej rangi imprezie. Trenerem Łukasza jest Zdzisław Bodnar.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze