Reklama

7-latek z brązem

Brązowy medal w deblu w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego Skrzatów wywalczył zawodnik Nurtu Przemyśl Łukasz Hajduk.

Zawody rozegrane zostały w Jarosławiu. Prawo startu mieli zawodnicy urodzeni w 2006 roku i młodsi. W zmaganiach bardzo dobrze spisał się najmłodszy zawodnik Nurtu Łukasz Hajduk urodzony w 2008 r. który w turnieju indywidualnym został sklasyfikowany na 5. miejscu, ustępującym tylko starszym od siebie o dwa lata zawodnikom. Błysnął natomiast w grze podwójnej. Wspólnie z Pawłem Patlą z LKS Bratkówka zdobył swój pierwszy medal w brązowym kolorze w tej rangi imprezie. Trenerem Łukasza jest Zdzisław Bodnar.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama