Zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc dla naszego synka Michała, który cierpi na opóźnienie psychoruchowe i autyzm wczesnodziecięcy.
Choroba objawia się tym, że dziecko pozostaje w swoim świecie i mimo skończonych 7 lat, nie potrafi jeszcze mówić, wyrażać swoich potrzeb.
Dziecko wymaga używania pielucho majtek, specjalistycznego obuwia oraz stosowania rygorystycznej diety bezmlecznej, bezcukrowej i bezglutenowej. Każdorazowe odstępstwo od diety skutkuje brakiem snu i autoagresją.
Szansą dla Michałka stała się nowatorska metoda wszczepienia komórek macierzystych. Polega ona na wszczepieniu owych komórek drogą dożylną, po to żeby trafiły one do miejsca gdzie jest uszkodzony układ nerwowy i doszło tam do regeneracji zniszczonych komórek.
Ta metoda jest szansą na to by Michał zaczął mówić i funkcjonował samodzielnie.
Całkowity koszt terapii to 38 000 zł. Terapia mogłaby rozpocząć się już od lutego 2016r
Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc finansową.
Darowizny prosimy kierować na poniższy numer rachunku:
Każda okazana pomoc dla Michałka to nowa szansa i piękny dar serca, za który z góry bardzo dziękujemy. Z poważaniem Małgorzata i Tomasz Sajdak – rodzice Michałka. Dane kontaktowe: goszka81@interia.pl, tel.668818012, http://dzieciom.pl/podopieczni/11597
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze