Reklama

85-letnia kobieta odnaleziona w gęstych zaroślach

30/08/2019 11:15

Funkcjonariusze przeworskiej komendy, po kilkugodzinnych poszukiwaniach, odnaleźli 85-letnią mieszkankę gminy Kańczuga. Odwodniona i osłabiona kobieta została przekazana pod opiekę załodze pogotowia ratunkowego.

Tuż przed godz. 23 rodzina powiadomiła policjantów o zaginięciu 85-latki. Z ustaleń wynikało, że ostatni raz widziana była w miejscu zamieszkania poprzedniego dnia po południu. Rozpoczęto poszukiwania. W działania włączyli się również strażacy z OSP w Sieteszy.

Po kilku godzinach funkcjonariusze przeworskiej komendy odnaleźli zaginioną. Znajdowała się w gęstych zaroślach, była odwodniona i bardzo osłabiona. Policjanci udzielili jej pierwszej pomocy i wezwali zespół pogotowia ratunkowego.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama