Funkcjonariusze przeworskiej komendy, po kilkugodzinnych poszukiwaniach, odnaleźli 85-letnią mieszkankę gminy Kańczuga. Odwodniona i osłabiona kobieta została przekazana pod opiekę załodze pogotowia ratunkowego.
Tuż przed godz. 23 rodzina powiadomiła policjantów o zaginięciu 85-latki. Z ustaleń wynikało, że ostatni raz widziana była w miejscu zamieszkania poprzedniego dnia po południu. Rozpoczęto poszukiwania. W działania włączyli się również strażacy z OSP w Sieteszy.
Po kilku godzinach funkcjonariusze przeworskiej komendy odnaleźli zaginioną. Znajdowała się w gęstych zaroślach, była odwodniona i bardzo osłabiona. Policjanci udzielili jej pierwszej pomocy i wezwali zespół pogotowia ratunkowego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze