Do zdarzenia doszło 25 bm., po godz. 17, na ul. Krakowskiej w Krośnie.
Z ustaleń policji wynika, że 87-letni kierujący oplem nie zachował należytej ostrożności i na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił kobietę.
60-letnia piesza doznała obrażeń i trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Okazało się też, że kobieta miała około 1,8 promila alkoholu w organizmie.
Trwa wyjaśnienie szczegółowych okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No i co z tego że piesza była pijana każdy ma prawo być pijany kiedy chce jeżeli zachowała należytą ostrożność przechodząc przez pasy winę ponosi tylko i wyłącznie kierowca. %% w jej organizmie nie powinny mieć znaczenia.
I co z tego , że była pijana , przechodziła prawidłowo
Takie ciemne przejścia powinny być oznakowane pulsacyjna lampa .po zmroku piesi powinni nosić odblaskowe kamizelki.w Polsce pieniądze są marnowane na pierdoly a policja zamiast pouczać woli robić wyniki..na mandatach
No i co z tego że piesza była pijana każdy ma prawo być pijany kiedy chce jeżeli zachowała należytą ostrożność przechodząc przez pasy winę ponosi tylko i wyłącznie kierowca. %% w jej organizmie nie powinny mieć znaczenia.
I co z tego , że była pijana , przechodziła prawidłowo
Takie ciemne przejścia powinny być oznakowane pulsacyjna lampa .po zmroku piesi powinni nosić odblaskowe kamizelki.w Polsce pieniądze są marnowane na pierdoly a policja zamiast pouczać woli robić wyniki..na mandatach