Reklama

A na uczelni palą śmieci

02/12/2015 07:23

– Burmistrz Jarosławia apeluje, by nie palić śmieci w gospodarstwach. Straszy mieszkańców wysokimi karami, a na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej dosyć często pali się spore ognisko. Uważam, że uczelnia powinna świecić przykładem. Jej zadaniem jest kształtowanie postaw ekologicznych i wychowywanie młodych ludzi w poszanowaniu prawa. Pozwalając na coś takiego, przymykają oko na obejście przepisów. Nie tylko ja zwróciłem na to uwagę. Przez teren uczelni przechodzi sporo ludzi, skracając sobie drogę. Jak my, zwykli ludzie, mamy odnosić się do apeli burmistrza skoro taka instytucja je ignoruje? Na dowód wysyłam zdjęcie zrobione ostatnio. Myślę, że ich też należy upomnieć.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    prof. - niezalogowany 2015-12-02 10:39:47

    A donosiciel chyba do gimnazjum chodził. Kazdy kto chodził do podstawówki wie, że podczas spalania wytwarza sie dwutlenek węgla. Ten zaś jest pobierany przez rośliny i w procesie fotosyntezy uwalnia się do atmosfery tlen. A EKO-ludki opłacane przez sowiety swoje...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    prof. - niezalogowany 2015-12-02 10:48:47

    a o zjawisku fotosyntezy słyszał donosiciel czy nie słyszał?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ja - niezalogowany 2015-12-02 10:49:47

    donosiciel skonczył gimnazjum i studiuje  socjologie 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama