– Burmistrz Jarosławia apeluje, by nie palić śmieci w gospodarstwach. Straszy mieszkańców wysokimi karami, a na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej dosyć często pali się spore ognisko. Uważam, że uczelnia powinna świecić przykładem. Jej zadaniem jest kształtowanie postaw ekologicznych i wychowywanie młodych ludzi w poszanowaniu prawa. Pozwalając na coś takiego, przymykają oko na obejście przepisów. Nie tylko ja zwróciłem na to uwagę. Przez teren uczelni przechodzi sporo ludzi, skracając sobie drogę. Jak my, zwykli ludzie, mamy odnosić się do apeli burmistrza skoro taka instytucja je ignoruje? Na dowód wysyłam zdjęcie zrobione ostatnio. Myślę, że ich też należy upomnieć.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A donosiciel chyba do gimnazjum chodził. Kazdy kto chodził do podstawówki wie, że podczas spalania wytwarza sie dwutlenek węgla. Ten zaś jest pobierany przez rośliny i w procesie fotosyntezy uwalnia się do atmosfery tlen. A EKO-ludki opłacane przez sowiety swoje...
a o zjawisku fotosyntezy słyszał donosiciel czy nie słyszał?
donosiciel skonczył gimnazjum i studiuje socjologie
Chluby to uczelni takie działania nie przynoszą. Świadomość ekologiczna na "2". Zamiast zebrać liście do kompostownika to emisja gazów cieplarnianych i pyłów. Później się wszyscy zdziwią, że powietrze mamy jak w Chinach. http://aqicn.org/map/europe/#@g/49.6829/23.4544/6
http://jaroslawska.pl/artykul/12398,Dotkliwe-kary-za-spalanie-odpadow
A donosiciel chyba do gimnazjum chodził. Kazdy kto chodził do podstawówki wie, że podczas spalania wytwarza sie dwutlenek węgla. Ten zaś jest pobierany przez rośliny i w procesie fotosyntezy uwalnia się do atmosfery tlen. A EKO-ludki opłacane przez sowiety swoje...
a o zjawisku fotosyntezy słyszał donosiciel czy nie słyszał?
donosiciel skonczył gimnazjum i studiuje socjologie