W niedzielę wielkanocną abp Józef Michalik przewodniczył procesji i mszy św. rezurekcyjnej w bazylice archikatedralnej w Przemyślu.
Metropolita przemyski stwierdził, że gender jest nie tylko ideologią, ale i totalitaryzmem. – Z gender nie wolno dziś dyskutować. To jest ideologia, a nie filozofia. Jeśli masz krytyczne zdanie o tej ideologii, to się wzywa do sądu. Nie masz prawa przestrzegać, nawiązywać do prawa natury, przypominać o odpowiedzialności rodziców – mówił.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.święte słowa -ludzie zainteresujcie się co oznacza dokładnie to gender bo ono nas zniszczy.
Przebieranie się chłopów w sukienki to właśnie jest gender i niech te babochłopy nie odwracają kota ogonem. To oni szerzą tę nienormalność zachowań. Dorabianie do tego filozofii to tylko dalsze otumanianie "ciemnego luda".
A czy nie mogą zniszczyć kogokolwiek słowa wielebnego, powtarzane przez wszystkie media, że dzieci z rozbitych rodzin same pchają się na kolana biednych i niewinnych księży i to one są winne pedofilii? Czy to nie było obraźliwe i stygmatyzujące dla tych dzieci i ich rodziców? Jak te słowa odbierają niektórzy "normalni" rodzice, którzy oświeceni "naukami" wysoko postawionego duchownego (notabene mężczyzny chodzącego w sukience) wyznającego zasadę "kto nie z nami, ten jest wyznawcą totalitarnej ideologii gender"? Zapewne wpajają swoim dzieciom, że ich koleżanki/koledzy pochodzące z nieślubnych związków lub mające rozwiedzionych rodziców są winne pedofilii księży... Żyjemy w państwie demokratycznym i każdy, kto poczuł się urażony wypowiedzianymi publicznie słowami, może iść do sądu. Próba zastraszenia obywateli (czyniona w tej wypowiedzi między wierszami) w tym zakresie oznaczałby właśnie totalitarną praktykę. Poza tym wszystkim nasuwa się pytanie - czy w Wielkanoc arcybiskup nie powinien skupić się na innych kwestiach niż wydumana ideologia gender, która istnieje tak samo jak potwór z Loch Ness?
Nieprawda bo właśnie żyjemy w "Państwie Kościelnym" a nie demokratycznym. Jaki kościół taka Polska. Chujowy kościół to i chujowa Polska. Czemu się dziwicie??? Chłopy w sukienkach obmacują dzieci, baby w portkach udają chłopów. Robota tylko po znajomości a kraść wolno tylko najbogatszym i nic za to nie odpowiadają. Polaku czegoś bidny boś głupi a czegoś głupi bo durnia z ciebie robią. między innymi tacy szamani. Dlatego jak masz za co to wyjeżdżaj z tego najciemniejszego grajdołu w dzikim kraju i zacznij na siebie zarabiać. Zobacz świata i spróbuj chociaż raz w swoim życiu tego co te pasibrzuchy mają na co dzień. Powodzenia
"Metropolita przemyski stwierdził, że gender jest nie tylko ideologią, ale i totalitaryzmem. – Z gender nie wolno dziś dyskutować. To jest ideologia, a nie filozofia. Jeśli masz krytyczne zdanie o tej ideologii, to się wzywa do sądu." Trudno nie zauważyć postępującej zgnilizny w obyczajach i coraz mocniejszego ataku genderowców w celu narzucenia ich tendencji ludziom. Przykład wezwania do sądu , jest tego niezbitym dowodem .
Czarni dalej szerzą ciemnotę i zakłamanie. Chce wolności i państwa demokratycznego a nie kościelnego. Niech księża żyją w ubóstwie i cnocie a nie mieszają się do wszystkiego i wymyślają durnowacizny w stylu gender itp.
Bóg powiedział pracuje w pocie czoła itd... więc niech Michalik bierze łopate i do roboty, niech sam na siebie zarobi i przestanie myslec o dzender
Po słowach Michalika nasuwa się taki wniosek: dzieci same wkładały penisy w rękę ks. Gilowi i kazały sobie robić fotki bo były spragnione miłości a wszystko to przez te rozbite rodziny. Wiecie dlaczego Wesołowski i Gil zostali oddelegowani na Dominikanę? Była to kara za wcześniejsze podobne występki w Polsce. Czyli jednym słowem tuszowanie. Dajcie spokój z tym gender. Bo gender nikomu krzywdy jeszcze nie zrobiło.
https://www.youtube.com/watch?v=rps6-Qco5e0
święte słowa -ludzie zainteresujcie się co oznacza dokładnie to gender bo ono nas zniszczy.
Przebieranie się chłopów w sukienki to właśnie jest gender i niech te babochłopy nie odwracają kota ogonem. To oni szerzą tę nienormalność zachowań. Dorabianie do tego filozofii to tylko dalsze otumanianie "ciemnego luda".
szkoda komentować...