Reklama

Abp Michalik podczas rezurekcji: za krytykę gender do sądu [galeria]

05/04/2015 11:57

W niedzielę wielkanocną abp Józef Michalik przewodniczył procesji i mszy św. rezurekcyjnej w bazylice archikatedralnej w Przemyślu.

Metropolita przemyski stwierdził, że gender jest nie tylko ideologią, ale i totalitaryzmem. – Z gender nie wolno dziś dyskutować. To jest ideologia, a nie filozofia. Jeśli masz krytyczne zdanie o tej ideologii, to się wzywa do sądu. Nie masz prawa przestrzegać, nawiązywać do prawa natury, przypominać o odpowiedzialności rodziców – mówił.
Abp Michalik podkreślił, że Kościół nie popiera w wyborach żadnej partii, ani żadnego kandydata, ale ma prawo popierać chrześcijańskie zasady.
W homilii powiedział również, że śmierć Chrystusa jest faktem historycznym, ale zbawienie przynosi wiara w zmartwychwstanie i w boską moc Chrystusa, który jako Bóg-człowiek pokonuje grzech.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ud - niezalogowany 2015-04-05 14:06:24

    święte słowa -ludzie zainteresujcie się co oznacza dokładnie to gender bo ono nas zniszczy. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jasny lud - niezalogowany 2015-04-05 15:38:13

    Przebieranie się chłopów w sukienki to właśnie jest gender i niech te babochłopy nie odwracają kota ogonem. To oni szerzą tę nienormalność zachowań. Dorabianie do tego filozofii to tylko dalsze otumanianie "ciemnego luda".

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    w - niezalogowany 2015-04-05 17:57:56

    szkoda komentować...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama