Reklama

Agnieszka Koralewicz nowym skarbnikiem w Chłopicach

01/02/2019 14:00

Wakujące od grudnia stanowisko skarbnika gminy Chłopice objęła 18 stycznia br. Agnieszka Koralewicz. Jej kandydaturę rada gminy przyjęła jednogłośnie.

Dotychczasowa skarbnik gminy Anna Gołąb zrezygnowała z pracy 1 grudnia 2018 roku. Wybrała na miejsce kontynuacji swojej kariery Urząd Miasta Jarosławia, gdzie z kolei zastąpiła usuniętą ze stanowiska skarbnika Barbarę Maziarkę. Od grudnia stanowisko skarbnika w gminie Chłopice pozostawało więc nieobsadzone[paywall] . – Po rezygnacji poprzedniej pani skarbnik było dość ciężko przeprowadzić dobry wybór. Nacisków było wiele, wiele też zgłosiło się chętnych, ale moim zdaniem pieniędzy najlepiej pilnuje kobieta – uzasadniał swój wybór wójt Andrzej Choma. Agnieszka Koralewicz ukończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie. Niemal przez całą swoją karierę zawodową była związana z samorządem. Przez 23 lata była pracownikiem Urzędu Gminy Radymno, w tym przez 8 lat piastowała stanowisko skarbnika gminy. Po tym czasie pracowała jako księgowa, najpierw w Hotelu Arłamów, potem jako główny księgowy w uzdrowisku Rymanów. W ubiegłorocznych wyborach samorządowych bezskutecznie ubiegała się o fotel wójta gminy Radymno. – Sprawy samorządowe, nie tylko z zakresu finansów i księgowości, ale także realizacji zadań gminy, są mi doskonale znane – mówiła nowa skarbnik, przedstawiając się radzie gminy. –Proszę o zaufanie, myślę, że będą państwo na bieżąco oceniać moje kompetencje i moją pracę – dodała.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    antykomuch - niezalogowany 2019-02-01 15:02:35

    Komuna trzyma się dobrze, prawda p...e senaTorze?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Swiadek - niezalogowany 2019-02-01 15:59:55

    Pani Agnieska z gminy Radymno gdzie byla skarbnikiem zostala przez rade gminy jednogłośnie zwolniona na koniec swojej kadencji zostawila spory dlug i tak bedzie tym razem ale znalezliscie fachowca  wspolczuje radzie  pozdrawiam radnych 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Swiatki - niezalogowany 2019-02-01 16:33:19

    Warto dodac obecna pani skarbnik w gmine Radymno brdzo dobrze zarzadza z  panem wojtem to widac po inwestycjach w gminie bez zadluzenia wiekszego a jest 19 solectw  zmiana byla bardzo wskazana.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama