Wakujące od grudnia stanowisko skarbnika gminy Chłopice objęła 18 stycznia br. Agnieszka Koralewicz. Jej kandydaturę rada gminy przyjęła jednogłośnie.
Dotychczasowa skarbnik gminy Anna Gołąb zrezygnowała z pracy 1 grudnia 2018 roku. Wybrała na miejsce kontynuacji swojej kariery Urząd Miasta Jarosławia, gdzie z kolei zastąpiła usuniętą ze stanowiska skarbnika Barbarę Maziarkę. Od grudnia stanowisko skarbnika w gminie Chłopice pozostawało więc nieobsadzone[paywall] . – Po rezygnacji poprzedniej pani skarbnik było dość ciężko przeprowadzić dobry wybór. Nacisków było wiele, wiele też zgłosiło się chętnych, ale moim zdaniem pieniędzy najlepiej pilnuje kobieta – uzasadniał swój wybór wójt Andrzej Choma. Agnieszka Koralewicz ukończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie. Niemal przez całą swoją karierę zawodową była związana z samorządem. Przez 23 lata była pracownikiem Urzędu Gminy Radymno, w tym przez 8 lat piastowała stanowisko skarbnika gminy. Po tym czasie pracowała jako księgowa, najpierw w Hotelu Arłamów, potem jako główny księgowy w uzdrowisku Rymanów. W ubiegłorocznych wyborach samorządowych bezskutecznie ubiegała się o fotel wójta gminy Radymno. – Sprawy samorządowe, nie tylko z zakresu finansów i księgowości, ale także realizacji zadań gminy, są mi doskonale znane – mówiła nowa skarbnik, przedstawiając się radzie gminy. –Proszę o zaufanie, myślę, że będą państwo na bieżąco oceniać moje kompetencje i moją pracę – dodała.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Komuna trzyma się dobrze, prawda p...e senaTorze?
Pani Agnieska z gminy Radymno gdzie byla skarbnikiem zostala przez rade gminy jednogłośnie zwolniona na koniec swojej kadencji zostawila spory dlug i tak bedzie tym razem ale znalezliscie fachowca wspolczuje radzie pozdrawiam radnych
Warto dodac obecna pani skarbnik w gmine Radymno brdzo dobrze zarzadza z panem wojtem to widac po inwestycjach w gminie bez zadluzenia wiekszego a jest 19 solectw zmiana byla bardzo wskazana.
TRZYMA TRZYMA !!!!!!!!!!!! JAK PRZEWODNICZĄCY RADY PIERWSZY SEKRETARZ TO MOŻNA TYLKO POWIEDZIEĆ ŻE NIEZŁA JAZDA
Gościu 37.248.166.67 przeczytaj swój komentarz i weź do ręki elementarz, też nie zaszkodzi sądząc po pisowni, a potem szukaj innym.
Komentarz jest napisany sensownie, to tylko jest zwykła literówka, natomiast niepotrzebny jest elementarz jak ktoś pisze sensownie i zrozumiale, zaś błędy literalne zdarzają się każdemu a nawet tobie JJ, i jak jesteś /taki dobry lub taka dobra w pisowni / to pomóż innym, bo jak czytam twój krótki komentarz to myślę sobie, że też przed tobą dużo pracy.
Komuna trzyma się dobrze, prawda p...e senaTorze?
Pani Agnieska z gminy Radymno gdzie byla skarbnikiem zostala przez rade gminy jednogłośnie zwolniona na koniec swojej kadencji zostawila spory dlug i tak bedzie tym razem ale znalezliscie fachowca wspolczuje radzie pozdrawiam radnych
Warto dodac obecna pani skarbnik w gmine Radymno brdzo dobrze zarzadza z panem wojtem to widac po inwestycjach w gminie bez zadluzenia wiekszego a jest 19 solectw zmiana byla bardzo wskazana.