Komenda Miejska w Przemyślu apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach. W związku z tym 18 maja policjanci wydziału drogowego przeprowadzili na terenie powiatu przemyskiego działania „Prędkość.”
Przeprowadzane przez policję działania odbywają się cyklicznie i mają na celu walkę z piratami drogowymi. Kontrole prędkości prowadzone były z wykorzystaniem wideorejestratorów i ręcznych mierników prędkości, a lokalizacja policji często się zmieniała. Funkcjonariusze prowadzili kontrole w miejscach, w których najczęściej dochodzi do łamania przepisów dotyczących prędkości, można było ich spotkać zarówno na terenie miasta jak i na drogach krajowych prowadzących do Przemyśla.
W dniu wczorajszym zostało skontrolowanych około 60 pojazdów. Z raportu policji wynika, że aż 28 kierujących przekroczyło dozwoloną prędkość. Za popełnione wykroczenia kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze