Dziś kolejna akcją policji pod hasłem „Prędkość. Rozpoczęła się o 10. Potrwa do wieczora. Patrole drogówki wyposażone w wideorejestratory i ręczne mierniki prędkości mogą pojawić się wszędzie. Lokalizacja punktów pomiaru będzie często zmieniana.
Dzisiejsza akcja jest dodatkowym uświadomieniem kierowców o zaostrzeniu kar za przekroczenie prędkości.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Siebie i swoich "przyjaciół" też tak ostro sprawdzają? Bo podobno przykład powinien iść z góry. Ale to nie u nas, u nas niektórym wszystko wolno.
U nas w Polsce są równi i równiejsi ;) !
Siebie i swoich "przyjaciół" też tak ostro sprawdzają? Bo podobno przykład powinien iść z góry. Ale to nie u nas, u nas niektórym wszystko wolno.
Co za sępy
U nas w Polsce są równi i równiejsi ;) !